Víkend v Plzni

Víkendový balíček v Plzni

A pusťte si Plzeň blíže k tělu

Plzeň byste si měli užít se vším všudy. A co si každý druhý představí, když se řekne Plzeň? Samozřejmě, že pivo. Proto jsme si pro vás připravili speciální víkendový balíček, který kromě našeho ubytování zahrnuje návštěvu minipivovaru, degustaci 4 piv a večeři. Balíček je vhodný i pro větší skupiny lidí.

Co obsahuje Pivní Plzeň

Program

Provezeme jednou z prvních a největších industriálních zón v ČR, nahlédneme do ŠKODOVKY, kde se na pár hodin zase stanete dětmi a třeba i šéfem vrtné plošiny. Přes čarokrásné domy dorazíme do malebného historického starého města, kde potkáte Spejbla a Hurvínka, rozsvítíme první obloukovou lampu v monarchii, vystoupáme na nejvyšší věž v republice, anebo naopak s přilbami a baterkou vyrazíme do podzemí, kde narazíme...

© Visit Plzeň

Návštěva
minipivovaru

Považte, co by to byl za den v Plzni bez zlatého pokladu. Narazíme proto nejednu várku na cestě po plzeňských minipivovarech zajdeme na jediné místo na světě, kde ochutnáte nefiltrovaný Plzeňský Prazdroj. Připijeme si na místech, kde vzniklo pivo nové doby. Na všech zastávkách nás čeká ochutnávka tradičních delikates. Kdo neholduje pivu, tak zjistí, že Plzeň je nejen hlavním městem piva s největší hospodou a náměstím ve střední Evropě, ale i likérů a šumivého sektu!

© Visit Plzeň

Pivní relax

Následující den si náležitě odpočinete – a jak jinak než na místě nejoblíbenějšího piva v zemi. Naloženi ve vaně s pivem, kde si sami budete moci vyzkoušet to, co se naučíte na exkurzi v pivovaru – čepovat plzeňské pivo. Poznáte ráj na zemi!

Objednejte si balíček Pivní Plzeň

A zažijte Plzeň jako nikdy předtím

*
*
*
*
*

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Zásady ochrany osobních údajů