Kurz přežití v Plzni

Adrenalinový balíček Kurz přežití

Opusťte svou komfortní zónu

Zabloudili jste někdy v lese nebo v městské džungli? Se zkušenými instruktory z bojů z Afghánistánu či Iráku se vám to již nestane. Čeká na vás dvoudenní program venku v krásné přírodě i divoké městské džungli, která hotel Ibis obklopuje.

Balíček Kurz přežití

uberleben-kurs-tschechische-feuer-machen-republik-2.png

Co se naučíte?

Naučíte se přežít v nouzi, základní principy, sbalení batohu do přírody, vytvoření své vlastní KPZ!

Dokážete rozdělat oheň, zkusíte si firetest na čas. Vodu získáte pouze z okolních potoků a tůní a naučíte si postavit improvizovaný lesní filtr.

IMG_8495.jpg

Co Vás čeká?

Naučíte se jíst vše, co roste, ochutnáte hmyz, připravíte si čaj z divokých rostlin a otestujete jedovatost těch neznámých. Postavíte si nouzový přístřešek a překonáte vodní hladinu na improvizovaném voru. Naučíte se poskytnout první pomoc v nouzi a transport raněného s orientací v neznámém terénu za pomocí pouze buzoly a mapy

Kurz dále zahrnuje

Služby průvodce a instruktorů, transfer z/do hotelu, survival pack, občerstvení, pronájem zařízení, servis, certifikát o absolvování kurzu, informační brožura k přežití, možnost pořizování fotografií a videí, dárek pro každého člena. Společný oběd bude formou opékání vuřtů na vámi rozdělaném ohni.

Objednejte si Kurz přežití

A opusťte svou komfortní zónu

*
*
*
*
*

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Zásady ochrany osobních údajů