Tesla SuperCharger v Ibisu

28. květen 2021

Pro vlastníky vozů Tesla máme dobrou zprávu. Od 26. května bude v navigacích Vašich vozů o jedno místo rychlonabíjecích stanic Supercharger více. Nabíjecí stanice typu V2 dokáží obsloužit až  6 vozů najednou. Všechny nabíjecí stanice se nachází na hotelovém parkovišti našeho hotelu Ibis na Borských Polích a přístupné jsou 24/7 - stejně jako náš hotelový bar.  Lokalita nabíjecích stanic Vám nijak zásadně nenaruší Vaší cestu - nachází se jen pár minut od sjezdu z dálnice D5. Z pohledu evropské sítě je tak naše lokalita strategická pro cesty do Německa.

Tesla SuperCharger v IbisuTesla SuperCharger v Ibisu

Čekání na nabití Vašeho vozu si můžete zkrátit kávou nebo obědem v našem nově zrekonstruované restauraci, lobby nebo baru. Recepce je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.  V případě příznivého počasí Vám před další cestou  poslouží k odpočinku naše nově zrekonstruovaná venkovní terasa a rozlehlá zahrada.

A proč se náš hotel rozhodl poskytnout zázemí nabíjecí stanici pro elektromobily? Důvodů je hned několik. Tím nejdůležitějším je podpora životního prostředí, které elektromobily šetří díky tomu, že při provozu neprodukují žádné emise. Náš hotel fandí moderním technologiím a udržitelnému způsobu života, proto jsme velmi rádi, že můžeme nabízet možnost Supercharger nabíjení pro vozy Tesla.

Nabíjecí stanice typu V2 dokáží nabít každé vozidlo Tesla výkonem až 150 kW. Zabere tak přibližně pouhých 20 minut nabít vozidlo na 50 %, 40 minut na 80 % a 75 minut na 100 %.