TEAM ibis Plzeň navštívil perlu západních Čech

6. leden 2020

Po vánočních svátcích a oslavě příchodu nového roku se každý cítí plný nejen řízků a salátu, ale také očekávání, co nového se v dalším roce stane, co se vzhledem k předešlému roku zlepší, na co se může v dalším období těšit.

čepujeme PILSNER URQUELLčepujeme PILSNER URQUELL
IMG_3187.jpg

My v ibis hotelu Plzeň jsme využili první dny roku 2020 abychom utužili kolektivního ducha a v klidu, mimo pracovní prostředí, se podělili se svými kolegy právě o zážitky z proběhnuvších svátků a samozřejmě také o individuální očekávání jednotlivých členů týmu v nadcházejícím roce 2020. Pro tuto příležitost jsme zvolili prostředí a doprovodný program tak typický pro Plzeň. SPOLEČNĚ JSME NAVŠTÍVILI PIVOVAR PILSNER URQUELL a zážitek to byl skutečně jedinečný.

Naše očekávání pro rok 2020 si necháme zatím pro sebe. Co ale můžeme s klidným svědomím již nyní sdělit je to, že díky návštěvě školy čepování piva se můžou hosté ibis hotelu Plzeň těšit na správně ošetřené a dle všech zásad načepované pivo Pilsner Urquell na našem hotelovém baru!

IMG_3194.jpg

Děkujeme panu Láďovi za skvělé a zajímavé povídání/proškolení a nyní nazbývá již nic jiného, než všem připít NA ZDRAVÍ!!!

František Vltavský – sales manager