Svatomartinská husa – tradice, která nás baví

11. listopad 2019

Tak jako každý rok, tak i letos se celý náš plzeňský ibis team nadchnul pro myšlenku oslavit pomyslný příchod zimního období. Pro nás je tento gastronomický svátek ještě osobnějsí, neboť máme v kolektivu kuchaře Martina, takže jsme spojili příjemné s užitečným a slavili hned dvě události při jedné příležitosti – první letošní víno a svátek milého kolegy.

Kuchař MartinKuchař Martin

Protože hotelový provoz je především o lidech a protože se s lidmi rádi setkáváme, rozhodli jsme se sdílet tento slavnostní okamžik s našimi hotelovými přáteli a partnery.

Jsme opravdu velice rádi, že pozvání na Svatomartinskou husu do hotelu  ibis v Plzni přijali lidé/partneři, kteří pomáhají nejen nám a jsou inspirací pro nás a naše hosty. Věříme, že akce zpříjemnila všem zúčastněným vstup do poslední části tohoto roku a že byla příjemným zprestřením podzimních dnů.

Příležitosti k takovému setkávání máme opravdu rádi. Naše restaurace se zaplní lidmi v dobrém rozmaru, lidmi, kteří nechají pro okamžik za sebou všechny starosti a vnesou tak do prostor ojedinělou energii a atmosféru, kterou podtrhuje výborné jídlo a pití servírované báječnými kolegy z ibis hotelu. Je to opravdu jedinečný zážitek!!!

část skvělého ibis
teamu

Díky Všem...

František Vltavský – sales manager Hotel ibis Plzeň

Přejeme dobrou chuť...

PS: Přeji všem Martinům vše nejlepší k svátku 

Doporučujeme

Svatomartinská husa v hotelu ibis Plzeň je opravdovým svátkem. Hotel a jeho zaměstnanci oslavili příchod zimy a dokázali tak, že kromě ubytování v Plzni nabízí ibis hotel Plzeň jedinečnou atmosféru a energii.