Masopust v IBIS HOTELU PLZEŇ

27. únor 2020

Tradice, a obzvláště tradice spojené s hodováním, hudbou a všeobecným veselím, tak to máme v hotelu ibis Plzeň opravdu rádi. Proto se není co divit, že jsme si v letošním roce vpustili oslavu masopustu do prostor hotelu a zprostředkovali tak tento jedinečný zážitek i našim hostům.

Masopustní veselí v ibis hotelu v PlzniMasopustní veselí v ibis hotelu v Plzni

Že jste k nám do hotelu na masopustní karneval nedorazili? Nevadí...

Dovolíme si alespoň touto formou přiblížit Vám, co všechno se v IBIS HOTELU PLZEŇ dělo, co bylo pro naše hosty a přátele připraveno, na čem si mohli pochutnat, jaký zážitek si mohli odnést.


O skvělou zvukovou kulisu se postaral tradiční, folklórní sbor, který hrál nejen k poslechu, ale především k tanci a reji masopustních masek.

Všichni si mohli vychutnat tradiční občerstvení připravené našimi šikovnými kuchtíky, kteří se jako vždy předvedli v tom nejlepším světle. DĚKUJEME.

Před půstem je nutné nabrat sílu a proto jsme servírovali i produkty typické pro období zabijaček. 

Pevně věříme, že si všichni zúčastnění tento rej patřičně užili a těm, kterým přijde líto jejich neúčast dáváme příslib, že v obdobných aktivitách cheme dále pokračovat a že tedy bude jistě dostatek dalších příležitostí odnést z IBIS HOTELU PLZEŇ jedinečný a nezapomenutelný zážitek.

Chcete vědět víc? Chcete být součástí rodiny IBIS HOLTEL PLZEŇ? Sledujte nás na sociálních sítích:

FB.png
IG.png

Za IBIS HOTEL TEAM

František Vltavský – sales manager