#ibisteam

21. duben 2021


#ibisteam#ibisteam

Pokud si představíte velkou rodinu, kde je plno pozitivní energie, znáte definici našeho týmu. Vše se odehrává pod střechou našeho hotelu ibis v Plzni na Borských Polích, kde se (pokud tomu doba přeje) setkáváme a společně pracujeme na tom, aby naši hosté byli co nejspokojenější. Budeme rádi když nás poznáte o něco blíž.. tak hurá do toho. 

Bez názvu-4.png

Linda je generální manažerka, hlavní leader a srdcař Ibisu. Hotelnictví a gastronomii má v malíku a to díky mnohaletým zkušenostem nejen z ibisu a jiných hotelů ale například i z Itálie. Jejím úkolem je zajistit hladký chod celého hotelu, spokojenost týmu a všech hostů. Jako CSR ambassador má v roli veškeré dobroakce s našimi partnery a neziskovými organizacemi. Pozitivita a motivace kterou předává nám všem v hotelu je neuvěřitelná. Pokud ale Linda opustí dveře hotelu, hledá potřebný klid v milovaných knihách nebo je někde na cestách se svým fiat 500 či přáteli. 

Bez názvu-4H.png

Hanina je energická bomba týmu a slovo “nejde” nepatří do jejího slovníčku. V hotelu má pod palcem sales management a správu budovy. Jako sales manažerka zajišťuje a uzavírá smlouvy s našimi partnery . Díky předešlým pracovním zkušenostem z HR má skvělé komunikační schopnosti. Mimo jiné se stará o chod hotelu po provozní stránce. Její velkou zásluhou je skvělá kondice veškerých prostor v hotelu. A pokud Haninu nenajdete v kanceláři pravděpodobně se věnuje masírování, HR consultingu nebo svým dětem a pejskovi. 

Bez názvu-4R.png

Renča se v Ibisu stará o to, aby hosté dostali vždy nejvýhodnější nabídku. Sleduje trh a předpovídá jeho vývoj. V ibisu začala pracovat jako recepční a nyní působí na pozici reservation & revenue. Její denní chleba jsou rezervační systémy a online prodej. Renča je ranní ptáče a v kanceláři je vždy první, jakmile opouští ibis tráví svůj čas se svou rodinou.

Bez názvu-4D.png

Dominik je pravou rukou Lindy. Druhá osoba v hotelu, která má největší přehled o všem co se v hotelu děje a dokáže si se vším poradit. Dominik nedavno oslavil rok ve funkci front office manažera a stará především o hladký chod recepce. Organizuje a zajišťuje zážitky, balíčky a jiné doprovodné akce pro hosty. Jeho hlavním úkolem je zajistit spokojenost hostů neboli guest experience. A že jsou hosté ze zahraničí? Žádný problém! Dominik dokáže plynule přecházet mezi češtinou, němčinou a angličtinou. Pokud přijde už na nějakou akci, je v Dominikovo plné režii. Jeho vášeň k hudbě se nese ibisem kdykoli je to možné díky piánu, které máme v restauraci. Už se těšíme, až se s Vámi podělíme o tak skvělý zážitek. Pokud Dominik není zrovna k zastižení v hotelu nejspíš tráví čas s přáteli na fotbale nebo zkouší s kapelou. 

peta.png

Peťa je benjamínek a zároveň velký talent, který se stará primárně o sociální sítě, ale nabalují se na to i další činnosti z online světa. Má zápal a pozitivní přístup ke každému projektu. Tvoří obsah a připravuje komunikaci pro jednotlivé platformy. Do ibisu jezdí jen několikrát do měsíce a primárně pracuje z domova. Pokud zrovna nependluje mezi Prahou a Plzní tak někde výletuje, fotí nebo tráví čas se svou kočkou a přítelem.

Pavel.png

Díky Pavlovi máme co jíst a nic nám nechybí. Sežene na co si vzpomeneme. Pavel je totiž náš hotelový šéfkuchař a purchasing manažer. Sestavuje menu, kalkulace a zajišťuje zásobování pro celý hotel.  Co má ale Pavel ještě v malíku (kromě kulinářských a organizačních dovedností) jsou normy a předpisy, které by dokázal vysypat z rukávu i o půlnoci. Má skvělý přehled o trendech a to nejen v gastronomii. Pokud Pavla nenajdeme v kuchyni je nejspíš se svým pejskem na procházce, pracuje na zahradě nebo je s přáteli na výletě.