Co podniknout v Plzni o prázdninách?

17. červenec 2020

Co podniknout v Plzni o prázdninách?Co podniknout v Plzni o prázdninách?

Prázdniny máme v plném proudu a pokud stále tápete, kam na výlet, máme pro Vás pár tipů.


O víkendu 25.7. a 8. 8. je jedinečná možnost navštívit Hangár 3 v Líních s doprovodnými programy  -  armáda Jižní Afriky na zemi i ve vzduchu a 80 let Bitvy o Británii a účast našich letců v boji proti nacismu od Francie do Prahy. Můžete se těšit na 3D expozice věnované plzeňskému a československému letectví nebo československou armádu před rokem 1938.

 

Adrenalinový nadšenci možná přijdou na chuť únikovým hrám, nebo motokárám. Zasloužený odpočinek po adrenalinových aktivitách můžeme doporučit Wellness Avalon, kde nabízí široký výběr procedur, za které Vám Vaše tělo určitě poděkuje.


A pokud vyrážíte na dovolenou s dětmi, nesmí chybět návštěva ZOO v Plzni s Dinoparkem, nebo v Plasích, kde můžete návštěvu ZOO spojit se zábavným minigolfem.


A jestli nechcete přes prázdniny dát mozku dovolenou, zavítejte do Techmánie. Interaktivní expozice Vás zaručeně budou bavit

techmania_science_on_a_sphere_04 (1).jpg

Plzeň je sice proslulá pivem, ale nabízí spoustu jiných zážitku, které stojí za to zažít. Navíc s námi se o nic starat nemusíte… V rámci naší péče o zákazníky Vám vstupenky nebo rezervace termínů zajistíme a při ubytování předáme.


Petra Přerostová
Social Media Coordinator