#ALLSafeInIbis & odběrové centrum COVID-19

9. duben 2021

Jaro minulého roku bylo opravdu velkou zkouškou nás všech. I nynější chvíle nejsou nejlehčí. Accor, jakožto leader v poskytování ubytovacích služeb se této nelehké situaci postavil čelem. Za velmi krátkou dobu vyvinul ve spolupráci s Bureau Veritas program #ALLSAFE, který zajišťuje veškerá hygienická opatření pro maximální bezpečí našich hostů. Navázal několik významných spoluprací a mnoho dalšího. Standardy, které nastavil již před rokem dodržují všechny jeho hotely včetně nás. 

#ALLSafeInIbis & odběrové centrum COVID-19#ALLSafeInIbis & odběrové centrum COVID-19

Co tedy můžete čekat u nás v hotelu po příjezdu? 

  • možnost bezkontaktní check-in/ check-out a platby
  • dodržování veškerých platných hygienických opatření
  • vyškolený personál
  • spolupráci s pojišťovnou AXA

Spolupráce s pojišťovnou AXA vznikla před rokem při první vlně pandemie. Hosté mohou využít podpory ze strany pojišťovny AXA, která jim poskytne nepřetržitou možnost komunikovat s lékaři při jakýchkoliv zdravotních problémech. Tuto bezplatnou lékařskou pomoc mohou přijímat z pohodlí hotelového pokoje.

Další naší platnou certifikací je STAY SAFE  od Asociace hotelů a restaurací České republiky. Zvyšujeme tak zájem o problematiku hygieny a zároveň se tak zavazujeme dodržovat zásady, které tato značka deklaruje. 

A protože nám situace rozhodně není lhostejná, náš sales tým vyjednal odběrové centrum, které nyní nově naleznete u našeho hotelu na parkovišti. Pro naše hosty to znamená pohodlné testování při příjezdu, kdy výsledek obdrží do 15 minut. Odběrové centrum slouží ale i přilehlým společnostem, které by museli složitě řešit testování zaměstnanců a samozřejmě slouží i pro všechny, kteří mají zájem se nechat testovat. 

Odběrové centrum je v provozu každý všední den (Po-Pá) od 6:00 do 18:00 a o víkendech a svátcích od 8:00-12:00 12:30-16:30. 

V případě zájmu o testování na antigenní testy (hrazené pojišťovnou) se lze objednat na www.agtesty.cz a pro objednání na PCR testy (samoplátci) navštivte www.altoa.cz.

autor: Petra Přerostová