Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 

Hotel ibis Plzeň  • 130 pokojů (3 pro osoby se zhoršenou pohyblivostí, bezbariérový přístup)
  • Na pokojích: postele Sweet Bed by ibis ©, Wi-Fi, LCD televize (60 programů), klimatizace, fény
  • hotelová recepce 24/7
  • bezbariérový přístup
  • Wi-Fi zdarma & počítačové vybavení & fax
  • úschovna zavazadel
  • restaurace, lobby bar 24/7, terasa
  • 2 konferenční místnosti


Ubytování

 

Oáza klidu a odpočinku či ideální místo pro obchodní setkání - i takový může být hotel ibis v Plzni, který naleznete v důležité plzeňské obchodní zóně Borská pole. Pokud máte za sebou již příliš kilometrů a hledáte místo kde přenocovat, u nás naleznete zasloužený odpočinek, komfort a potřebný klid. Ať už je váš důvod cesty do Plzně jakýkoliv, rádi vás v ibis hotelu Plzeň přesvědčíme o tom, že hotely ibis mohou nabídnout ve všech koutech světa ten nejlepší poměr ceny a kvality.

V hotelu ibis Plzeň se nachází 130 útulných pokojů s příjemným designem, hotelová restaurace s pestrým menu, konferenční prostory vhodné pro obchodní setkání až sedmdesáti osob, bezpečná parkovací místa pro vaše vozidla, příjemná venkovní terasa a pro volnou chvíli hotelový minigolf. Celá budova je navíc bezbariérová. Pokoje jsou vybaveny speciálně vyvinutými postelemi Sweet Bed by Ibis® pro plnohodnotný spánek. Dále pokoje nabízejí individuální klimatizaci, Wi-Fi připojení, LCD televizi s širokým výběrem šedesáti programů, fén a vlastní koupelnu s velkým sprchovým koutem. Navíc díky odhlučnění jednotlivých pokojů nebudete při svém spánku rušeni. Pokud naopak rušeni být chcete, je tu možnost domluvit si na recepci potřebný čas vašeho probuzení a v danou hodinu vám na pokoj zavoláme.

Komplexní servis

Pokud byste si potřebovali přežehlit zmačkanou košili, či halenku, žehličku vám samozřejmě zajistíme. Hostům cestujícím bez vlastních počítačů je navíc k dispozici několik stolních počítačů s přístupem na internet. Využít můžete také náš fax a úschovnu. Zvířecím mazlíčkům je vstup povolen. Nabízíme kuřácké i nekuřácké pokoje. Recepce je otevřena nonstop. Kromě českých korun lze na hotelu platit i eury. Samozřejmostí je snídaně formou bufetu zahrnutá v ceně pokoje a Wi-Fi připojení dostupné po celém hotelu.

Informace k rezervaci

Pokoj lze rezervovat dopředu prostřednictvím našeho webového formuláře, emailu nebo telefonicky. Rezervace není nutností, ale budete mít jistotu, že na vás čekáme. V případě, že v hotelu již nebude místo, náš personál vám ochotně vyhledá nejbližší možné místo ubytování.

Doprava

Hotel ibis Plzeň se nachází nedaleko dálnice D5. Z dálničního sjezdu 89 se do hotelu dostanete autem jen za pět minut. Poloha hotelu ibis Plzeň je výhodná nejen díky poloze v důležité obchodní zóně, ale je i ideální výchozí polohou pro vaše další cesty. Z hotelu se do centra dostanete za deset minut autem či za dvacet minut městskou hromadnou dopravou.

Pokoje

"Double" pokoj s manželskou postelí nabízí nejvyšší komfort: velkou postel Sweet Bed by ibis ©, stůl, internet, LCD televizi s šedesáti programy, fén, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a individuální klimatizací, která vám zaručí ideální teplotu. Pro ještě klidnější spánek je pokoj odhlučněn.

 

"Twin" pokoj nabízí dvě oddělená lůžka a nejvyšší komfort: postele Sweet Bed by ibis ©, stůl, internet, LCD televizi s šedesáti programy, fén, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a individuální klimatizací, která vám zaručí ideální teplotu. Pro ještě klidnější spánek je pokoj odhlučněn.

 

"Triple" pokoj nabízí manželskou postel s přistýlkou a nejvyšší komfort: postele Sweet Bed by ibis ©, stůl, internet, LCD televizi s šedesáti programy, fén, koupelnu s prostorným sprchovým koutem a individuální klimatizací, která vám zaručí ideální teplotu. Pro ještě klidnější spánek je pokoj odhlučněn.

 

V pokojích umístěných v prvním a druhém patře hotelu je povoleno kouřit. Třetí až páté patro je nekuřácké. Zvířecím mazlíčkům je vstup povolen. V rámci ubytování ve všech hotelech ibis po celém světě funguje věrnostní program "le club". Za ubytování shromažďujete body, které můžete proměnit za vouchery na ubytování, převést je na letecké míle či dostat slevu na benzín. Co euro, to jeden bod.

 

 

Rezervace ubytování

 

Vyhledat

Recenze hotelu

Plzeň a okolí