Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 

Hotel ibis PlzeňHotel ibis Plzeň nabízí dva prosvětlené konferenční salonky Radyně a Chlum, oba se stejnými rozměry 35 m2. Každý prostor má kapacitu až pro 35 osob.

Hotel ibis Plzeň nabízí dva prosvětlené konferenční salonky Radyně a Chlum, oba se stejnými rozměry 35 m2. Každý prostor má kapacitu až pro 35 osob.

Září

Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Odeslat poptávku
Konferenční místnosti
Popis a vybavení
Popis a vybavení

Obě konferenční místnosti, Radyně a Chlum, mají rozměr 35 m2. Každý prostor má kapacitu až pro 35 osob.

Uspořádání jednotlivých místností je variabilní, záleží jen na vaší kreativitě. Jednotlivé místnosti lze snadno propojit odsunutím závěsných panelů. Propojením salonků Radyně a Chlum vznikne prostor až pro 70 lidí.

Veškeré technické vybavení je zajištěno: mikrofon, LCD televizor, Wi-Fi připojení, data projektor, popisovací tabule, dostatek elektrických zásuvek. V případě jakýchkoliv technických dotazů či požadavků je dispozici hotelový personál.

V souvislosti s konferencí je možné pronajmout si hotelovou restauraci a uspořádat zde oslavu či pohoštění pro hosty. K dispozici je nejen restaurace a bar, ale také prostorné venkovní posezení na terase hotelu s výhledem na okolní zeleň.

 

 

Proč zvolit konferenční prostory hotelu Ibis
Proč zvolit konferenční prostory hotelu Ibis

Naše konferenční prostory jsou vhodné pro široké spektrum obchodních setkání, jednání a prezentací. Díky lokaci hotelu v důležité plzeňské obchodní oblasti, je uspořádání meetingu v našem hotelu ideální. Pro vaše pohodlí může hotel ibis zajistit občerstvení po celou dobu trvání konference. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte online nebo telefonicky.

Mezi naše stálé partnery patří společnosti ZF Engineering, Škoda Doosan, Moore Stephens, ČEZ a v minulosti jsme spolupracovali i s Plzeňským krajem. Většinou se jedná o společnosti působící v technické oblasti, což je dáno i naší lokalitou.

Abychom vám usnadnili přípravu a realizaci vašich konferenčních akcí, připravili jsme pro vás konferenční balíčky. Ceny na osobu se pohybují od 550.00 CZK za polodenní konferenční paušál a 890.00 CZK za celodenní konferenční paušál. Pro více informací nás kontaktujte online nebo telefonicky.