Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Pokud budete náš web používat i nadále, vyjádříte tím svůj souhlas s našimi zásadami týkajícími se souborů cookie. Další informace
 
 

Hotel ibis Plzeň  • ibis kitchen restaurant, to je dobrá gastronomie v příjemném, svěžím a přátelském prostředí.
  • české speciality a výběr ze světové kuchyně
  • Klimatizované prostředí, terasa se zahradou a minigolfem.
  • 80 míst v restauraci
  • 70 míst na zahradní terase
  • Lobby bar otevřený 24 hodin denně.
  • Možnost rodinných a firemních oslav.


ibis kitchen restaurant

Vítejte v ibis kitchen restaurant.

ibis kitchen restaurant je moderní a jednoduchý koncept restaurací, které nabízejí místní i mezinárodní kuchyni. V příjemné neformální atmosféře ibis hotelu můžete ochutnat lokální kuchyni i výběr z kuchyně světové.  A la carte menu je sezónně doplňováno o další speciality.

Bar Randez-Vous

Místo, kde si můžete v klidu posedět nad šálkem výtečné kávy, uhasit žízeň, či si dát sklenku něčeho ostřejšího. Náš lobby bar je vám k dispozici v jakoukoliv denní i noční dobu pro poklidné posezení s přáteli či důležité jednání s obchodním partnerem. Jak náš bar využijete, je jen na vás.

Appleasure snídaně 

V základní ceně pobytu je samozřejmě bohatá snídaně, která je podávána formou bufetu.  Víme, že není nic lepšího než začít den vydatnou snídaní a klidným posezením. Můžeme vám nabídnout čerstvé pečivo, croissanty, domácí sladké pečivo, cereálie, ovocné džusy a mnoho dalšího. Specialitou je část věnovaná jablečným pokrmům, kde máme výhradně jablka ze Sadů Schwarz, který je od nás 20km. Kapacita restaurace je 80 míst, které lze dále rozšířit o 70 míst na zahradní terase. Moderní a jednoduchý interiér restaurace je plně klimatizován.

Pronájem restaurace

Mimo stálou nabídku poskytujeme po domluvě naše prostory pro soukromé akce. Naše restaurace, venkovní terasa či zahrada je vhodná pro širokou škálu oslav. Můžete zde uspořádat svatební hostinu, obchodní večeři, rauty, silvestrovskou oslavu, oslavu narozenin i svatební obřad. Meze vaší představivosti se nekladou. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte online nebo telefonicky.

Fotografie z restaurace